Hjem » Agvald konsert og slippfest for videoen «tiden»

Skrevet av Haavard.

Det føltes litt rart å ha slippfest for en video som hittil er sett til sammen over 24.000 ganger på youtube og facebook, men fest er fest!

Lørdag 29.09 så inntok Agvald Grünerløkka, nærmere bestemt Kafe Mir. Allerede kl. 20.40 så var lokalet rimelig fullt og når videoen ble spilt kl. 21.15 så var det ikke en ledig plass!

Agvald (med Haavard Gulbrandsen) entret deretter scenen for å spille 9 nye låter og da tok det formelig helt av, vi hadde publikum trollbundet fra første riff!

For å sitere Kafe Mir: «kvelden og konserten var helt rå, mye råere enn vi hadde forestilt oss, de fleste banda som spiller her går i minus men her var det bare pluss i alle kanaler»

Det er tydelig at metall med norske tekster har en fremtid, for de av dere som ikke kunne komme så lenkes det ubeskjedent til en spilleliste på youtube med konsertopptak og selvfølgelig låta «tiden».

Avslutningsvis så vil vi nevne at både Agvald og låta «tiden» lanseres på Spotify, TIDAL og ITunes fredag 12.10.18!

Året rundt med Agvald: Youtube

Agvald på Facebook